Grupa MTP z prestiżowym godłem „Teraz Polska”!

Grupa MTP z prestiżowym godłem „Teraz Polska”!

PODZIEL SIĘ

Grupa MTP została nagrodzona w XXIX edycji konkursu „Teraz Polska” za usługi targowo-eventowe dołączając do elitarnego grona instytucji, które znacząco wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Nagrodę, podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim w Warszawie, odebrał prezes zarządu spółki Przemysław Trawa.

Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny i od blisko 30 lat wzmacnia konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych tytułem laureatów. Nagrody wręczane s± w trzech kategoriach: za Najlepsze Produkty i Usługi, dla Gmin oraz dla Innowacyjnych Przedsięwzięć. To już drugie wyróżnienie, jakim kapituła Fundacji nagrodziła Grupę MTP. Wcześniej honorowa nagroda “Teraz Polska” została przyznana za projekt Cavaliada Tour.

– Cieszymy się, że po raz kolejny znaleźliśmy się w tak doborowym gronie laureatów. Godło „Teraz Polska”, jakim wyróżniono nasze usługi to niezaprzeczalny dowód wysokiego poziomu naszych kompetencji, oferty i infrastruktury – podkreśla Przemysław Trawa, prezes zarządu. – Udany event to kombinacja wielu elementów: unikatowych treści, atrakcyjnej lokalizacji, profesjonalnych usług, kompleksowego podejęcia i skali działania. Grupa MTP spełnia te wszystkie warunki – dodaje.

Godło „Teraz Polska” jest najbardziej rozpoznawalnym symbolem promującym polskich przedsiębiorców. Przez blisko 30 lat biało-czerwonym znakiem odzwierciedlającym najwyższą polską jakość wyróżniono ponad 600 produktów i firm, wzmacniając ich siłę rynkową, rozpoznawalność oraz sukces.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta RP.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ