Jubileusz targów VIVA Seniorzy! w Poznaniu

Jubileusz targów VIVA Seniorzy! w Poznaniu

PODZIEL SIĘ

VIVA Seniorzy! to wydarzenie dedykowane osobom 50+, które łączy zarówno bogata oferta wystawców jak i atrakcyjny program artystyczny. To świetna okazja by spędzić czas wspólnie z przyjaciółmi, wziąć udział w koncertach i różnych aktywnościach sportowych oraz skorzystać z darmowych konsultacji.

W niemal każdym europejskim kraju targi o takiej tematyce są imprezami o ugruntowanej renomie i tradycji, gromadzącymi setki wystawców i dziesiątki tysięcy zwiedzających. Viva Seniorzy (Dawniej Aktywni50+) to pierwsze takie targi w Polsce. Przy ich organizacji współpracują Międzynarodowe Targi Poznańskie, Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu. Ostatnia edycja zgromadziła ponad 100 wystawców i przyciągnęła niemal 4000 zwiedzających.

Jubileuszowa edycja targów VIVA SENIORZY! odbędzie się w dniach 25-26.10.2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. w pawilonie nr 3, przystosowanym do osób starszych i o ograniczonej sprawności ruchowej. Wydarzenie będzie podzielone na cztery bloki tematyczne: aktywność, blok w którym zaprezentowane będą zagadnienia związane z turystyką, klubami seniora, a także urodą i stylem, zdrowie, prezentacja produktów i usług dostosowanych do potrzeb seniora, wiedza – część poświęcona edukacji i rozwojowi, a także blok dedykowany otoczeniu, który podejmuje tematykę infrastruktury, bezpiecznego domu, a także spraw związanych z pomocą w życiu codziennym.

Szczegółowe informacje: www.vivaseniorzy.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ