Jury pracuje nad oceną prac nadesłanych w konkursie Targi 4.0

Jury pracuje nad oceną prac nadesłanych w konkursie Targi 4.0

PODZIEL SIĘ

Druga edycja ogólnopolskiego konkursu Targi 4.0. wkracza w decydującą fazę. Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego Polska Izba Przemysłu Targowego przedłużyła termin nadsyłania prac do 30 kwietnia. Teraz zgłoszenia ocenia jury. Zwycięzców ogłosimy 3 czerwca br. – w dniu Global Exhibitions Day.

Przypomnijmy, celem konkursu Targi 4.0, którego inicjatorem jest Polska Izba Przemysłu Targowego, jest pokazanie nowego oblicza targów jako branży, która z powodzeniem korzysta z najnowszych osiągnięć technologii teleinformatycznych i nowoczesnych narzędzi marketingowych, a przy tym wciąż jest idealną przestrzenią do nawiązana relacji biznesowych, a także miejscem realizacji rozmaitych pasji.

Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie krótkiego spotu promocyjnego lub prezentacji multimedialnej na jeden z 10 tematów. Nagrodami w konkursie jest m.in. nagroda pieniężna (stypendium o łącznej wartości 3 tys. złotych) oraz  inne nagrody rzeczowe.

Oceny prac konkursowych dokona niezależne jury. W jego skład weszli przedstawiciele organizatorów targów, instytucji ściśle współpracujących z PIPT, które są także partnerami drugiej edycji konkursu Targi 4.0 a także praktycy w dziedzinie projektowania i budowy ekspozycji targowych oraz firm zapewniających kompleksową obsługę audio-video wydarzeń targowych i eventów.

Zwycięzców II. edycji konkursu Targi 4.0. ogłosimy 3 czerwca br. Pierwotnie zamysłem organizatorów było zorganizowanie w tym dni gali, podczas której laureaci odebraliby nagrody.  Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego i konieczność stosowania się do zasad formułowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny i Ministra Zdrowia uroczystość z udziałem sponsorów, partnerów i uczestników konkursu odbędzie się w trzecim lub czwartym kwartale tego roku. O miejscu spotkania i jego terminie będziemy informować.

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ