Już dziś zapraszamy na jubileuszowy ENERGETAB 2017

Już dziś zapraszamy na jubileuszowy ENERGETAB 2017

PODZIEL SIĘ

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Targom towarzyszyć będą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców – zatem jest to także doskonałe forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

Targi ENERGETAB to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

Nie zabraknie również atrakcji dla zwiedzających targi, dla których wystawcy przygotowali cenne nagrody w konkursach multimedialnych. Przyjedź i świętuj ten jubileusz z całą branżą!

W ubiegłym roku targi ENERGETAB 2016 odwiedziło około 20 tys. zwiedzających  z kraju i zagranicy, którzy mogli zapoznać się z ofertami 750 wystawców z 22 krajów Europy i Azji.  Ekspozycje targowe zajęły prawie 4 ha urokliwie położonego terenu u stóp Dębowca i Szyndzielni, zarówno w nowoczesnej hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych – na których wystawcy mieli możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Warto zatem odwiedzić targi Energetab 2017 w dniach od 12-14 września 2017 r.

Więcej informacji na stronie www.energetab.pl.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ