Katowice szykują największe targi górnictwa w Europie!

Katowice szykują największe targi górnictwa w Europie!

PODZIEL SIĘ

W dniach 29 sierpnia-1 września w Katowicach odbędą się Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE”. To największe tego typu wydarzenie w Europie.

Targi o ponad 30-letniej tradycji (dawny SIMMEX) organizowane są co 2 lata w Międzynarodowym Centrum Kongresowym o powierzchni 35 000 m2 oraz w obiektach największej w Polsce hali wystawienniczo – koncertowej „Spodek”. W ostatniej edycji targów, w roku 2015, uczestniczyło ponad 400 firm z 19 krajów. Ekspozycję odwiedziło ponad 25 tys. profesjonalistów, w tym misje gospodarcze m.in. z Ukrainy, Wietnamu, Chin, Niemiec, Kolumbii, Chile i Wielkiej Brytanii. Bardzo licznie reprezentowane były kierownictwa kopalń, centrów wydobywczych oraz spółek węglowych.

Oferta prezentowana na targach obejmuje kompleksowe usługi dla górnictwa. Targom towarzyszą międzynarodowe konferencje i sympozja, w których uczestniczą przedstawiciele Komisji Europejskiej, polskiego rządu, Międzynarodowej Agencji Energii, Światowego Kongresu Górniczego i europejskiej nauki.

Najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „KATOWICE 2017” odbędzie się w dniach 29 sierpnia – 01 września 2017 roku.

Szczegółowe informacje: www.ptg.info.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ