Kierunek: Poznań. Zbliżają się targi ITM INDUSTRY EUROPE!

Kierunek: Poznań. Zbliżają się targi ITM INDUSTRY EUROPE!

PODZIEL SIĘ

Trwa odliczanie godzin do najważniejszego w tej części Europy spotkania branży przemysłowej. Niemal siedmiuset wystawców szykuje swoje maszyny, roboty i nowoczesne rozwiązania aby z dumą prezentować je na stoiskach podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE. To właśnie podziwiane w Poznaniu innowacyjne technologie kreują oblicze polskiego przemysłu. Jaka czeka go przyszłość? W jakim kierunku powinna zmierzać transformacja tej branży? – to część pytań, które pojawią się na 4 scenach konferencyjnych. Debaty toczyć się będą przez cztery targowe dni.

Blisko połowa tegorocznych wystawców targów ITM INDUSTRY EUROPE, które potrwają od 30 maja do 2 czerwca, to światowe koncerny. To liderzy przemysłu metalowego, robotyzacji i nowoczesnych technologii dla tej branży. Pojawią się firmy m.in. z: Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Francji, Holandii, Tajwanu, Turcji, Chin.

Bogata ekspozycja z kluczowych gałęzi przemysłu zlokalizowana będzie w siedmiu pawilonach. Nie zabraknie nowości i światowych premier. 

ITM INDUSTRY EUROPE

ITM INDUSTRY EUROPE to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy, prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0.

Wydarzenie tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia. Czterodniowy program ITM INDUSTRY EUROPE co roku budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów oraz wspierany przez wiodące organizacje, stowarzyszenia  i instytucje branży przemysłowej. ITM INDUSTRY EUROPE to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji.

Światowej klasy wystawcy z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, rozbudowany program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że targi ITM INDUSTRY EUROPE są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

Ekspozycja ITM INDUSTRY EUROPE pozwala poznać aktualne trendy z wszystkich kluczowych gałęzi przemysłu. 

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Data: 30.05-2.06.2023

Więcej: WWW.ITM-EUROPE.PL

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ