Lato na Targach w Poznaniu

Lato na Targach w Poznaniu

PODZIEL SIĘ

Aż 13 seansów filmowych pod chmurką, plaża w środku miasta, fontanna, strefa wypoczynku z hamakami, plac zabaw, zajęcia sportowe i rekreacyjne, animacje dla dzieci, działania prozdrowotne, czytelnia – to wszystko w ramach Lata na Targach.

Siódma edycja wydarzenia dla poznaniaków to siedem tygodni atrakcji dostępnych od środy do niedzieli.

W każdą środę i czwartek w ramach kina plenerowego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wyświetlane będę filmowe hity. W scenerii ogrodu letniego zobaczymy m.in. „Bohemian Rhapsody”, „Green Book”, czy „Zimną wojnę”.

Środy są także dedykowane wszystkim, którzy dbają o siebie, chcą wykonać bezpłatne badania lekarskie i uzyskać porady medyczne. „Lato zdrowe i międzypokoleniowe” organizowane z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych UMP będzie odbywało się cyklicznie w godzinach 10.00-16.00. Obok profilaktyki i działań popularyzujących zdrowy styl życia w każdą środę na uczestników zajęć czeka wiele dodatkowych warsztatów i zabaw przygotowanych przez Partnerów akcji. W programie tegorocznego „Lata” są również „Piątki z PeWuKą”, czyli m.in. zwiedzanie terenu targów, prelekcje i gry miejskie związane w Powszechną Wystawą Krajową.

Z kolei soboty i niedziele upłyną pod znakiem sportu. Na „Piłkarskie emocje z Akademią Reissa” Grupa MTP zaprasza w godzinach 11.00-13.00 (zajęcia z trenerami na boisku z nawierzchnią ze sztucznej trawy), natomiast na „Weekendowe warsztaty rolkowe z RollRunners” z instruktorem od 16.00 do 19.00 (z możliwością wypożyczenia sprzętu). Codziennie od środy do niedzieli dzieci będą miały okazję skorzystać z zajęć prowadzonych przez animatorów, a rodzice w tym czasie mogą odpocząć na hamakach, poduchach oraz plażowych leżakach i poczytać książki z zasobów czytelni. Przez cały czas w pawilonie nr 1 dostępne będą boiska, stoły oraz sprzęt do gry w tenisa stołowego, koszykówkę, piłkę nożną i badmintona. Nowością w tegorocznej edycji są hulajnogi elektryczne, którymi będzie można wybrać się na przejażdżkę alejkami targowymi.

Sprawdź pełen program Lata na Targach!

Lokalizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 1 oraz ogród letni przy pawilonie Poznań Congress Center, wejście bramą nr 10 od ulicy Głogowskiej, między pawilonami 1 i 2.

Termin: od 10 lipca do 25 sierpnia 2019

Zapraszamy!

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ