Marketingowy sukces Cavaliady Tour

Marketingowy sukces Cavaliady Tour

PODZIEL SIĘ

Cavaliada Tour jest jedną z trzech najlepszych imprez pod względem marketingowym według Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI, organizacji zrzeszającej organizatorów imprez z 87 państw. Impreza organizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie znalazła się w ścisłej trójce projektów nominowanych w finale konkursu „The UFI Marketing Award”.

Podczas światowego spotkania Stowarzyszenia, które odbędzie się na początku maja w Weronie przedstawiciele MTP przedstawią projekt przed jury i będą walczyć o główną nagrodę. Oceniać ich będą dyrektorzy marketingu oraz eksperci ds. komunikacji i innowacji z ośrodków targowych na całym świecie.

Temat tegorocznego konkurs  „The UFI Marketing Award” to „Innowacyjne formaty tworzące sukces marketingowy “. Jury ocenia dane statystyczne świadczące o efektywności działań marketingowych, ale także informacje o wykorzystaniu nowatorskich pomysłów, nowych technologii i usług.  Premiowane są te projekty, które poszukują innowacyjnych formatów.

Cavaliada to święto miłośników koni, które łączy elementy sportowej rywalizacji, show oraz targów. Jako jedyny w Polsce cykl jeździeckich halowych zawodów został autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką. Tour odbywa się w trzech miastach: w Poznaniu, w Lublinie oraz w Warszawie. Dzięki zastosowaniu marketingowego podejścia do rozwoju projektu, z roku na rok zwiększa się liczba wystawców i widzów, a prestiż imprezy stale rośnie – mówi Karolina Nawrot z Centrum Prasowego MTP.

Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego reprezentuje globalnie 50 000 pracowników przemysłu targowego i współpracuje z 50 narodowymi i regionalnymi organizacjami targowymi. UFI zrzesza 754 członków z 87 krajów. Prawie tysiąc międzynarodowych imprez targowych z dumą nosi znak „Zatwierdzone przez UFI”- gwarancję jakości dla odwiedzających i wystawców.

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ