Meblarze, projektanci i kupcy spotykają się w Expo Mazury

Meblarze, projektanci i kupcy spotykają się w Expo Mazury

PODZIEL SIĘ

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w Europie i czołowy event w branży w Polsce. To również jedyna profesjonalna impreza B2B w drugiej połowie roku.

Zainteresowani wiedzą, że na wrześniowym spotkaniu w Ostródzie trzeba być obowiązkowo. Od blisko 25 lat w Ostródzie właśnie, spotykają się wszyscy pasjonaci meblarstwa, miłośnicy kunsztu, entuzjaści nowoczesnych rozwiązań, ale i klasycznego podejścia do mebli, architekci, designerzy, przedstawiciele działów projektowych; od 4 lat również producenci i dostawcy maszyn i urządzeń do produkcji mebli, komponentów meblarskich czy specjalistycznego oprogramowania.

Novum tegorocznych edycji będzie uruchomiona profesjonalna platforma dla hosted buyers, dzięki której zintensyfikowana zostanie i przede wszystkim usprawniona komunikacja pomiędzy wystawcami, a profesjonalnymi kupującymi. Mając również na uwadze rosnące zainteresowanie zakupami za pośrednictwem Internetu wraz z Firmą B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego stworzyliśmy Strefę e-commerce. B+R Studio zostało Ambasadorem tej Strefy.

Wyjątkowe warsztaty

Za sprawą najlepszych rzemieślników z Pracowni Mebli MebS, twórców „mebli gdańskich“ po raz pierwszy w historii Targów odbędą się warsztaty snycerskie. Na naszych oczach powstanie całkiem nowy motyw, inspirowany być może pięknem mazurskiej okolicy czy industrialnym charakterem Expo Mazury. Mistrzowie spróbują zarazić zwiedzających swoją pasją, wiedzą i emocjami związanymi z wykonywaniem zawodu snycerza, ale i podzielą się historią mebli gdańskich.

Odbywające się w najnowocześniejszym obiekcie targowo-konferencyjnym w kraju,z roku na rok przyciągają coraz więcej zwiedzających z zagranicy. Nawiązane tu kontakty biznesowe i podpisane umowy od blisko 25 lat przyczyniają się do dynamicznego wzrostu sprzedaży polskich mebli poza granicami kraju i kreowania Polski, jako lidera branży meblowej na świecie.

Targi w Expo Mazury potrwają od 5 do 8 września. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.mtmostroda.pl

Fot. www.mtmostroda.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ