Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej Greenpower

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej Greenpower

PODZIEL SIĘ

Fotowoltaika cieszy się dużym zainteresowaniem, ale żeby przyniosła efekty w postaci niższych rachunków za prąd, musi być dobrze zainstalowana. Jak to zrobić, gdzie uzyskać dofinansowanie, jakie rozwiązania wybrać? Na m.in. te pytania odpowiedzą wystawcy targów Greenpower.

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej Greenpower to doskonała okazja do spotkań ze specjalistami branży odnawialnych źródeł energii. W tym roku targi odbędą się w dniach 14-16 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Podczas wydarzenia przedstawione będą nowoczesne produkty oraz usługi z zakresu fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii. Zaprezentowane zostaną m. in.: systemy mocowania naziemnego i na dachach, różne rodzaje modułów PV, inwertery, optymalizatory i magazyny energii. Eksperci oraz fachowcy doradzą, jaka ekspozycja paneli przyniesie największe korzyści i jak zabezpieczyć ją przed pożarami. Zwiedzający targi Greenpower uzyskają informacje na temat możliwości dofinansowania. Przedstawiciele branży pomogą także w doborze i analizie opłacalności systemów PV.

Instalacja fotowoltaiczna może obniżyć rachunki za energię elektryczną, jeśli jest dobrze dobrana i zainstalowana. Dla wielu osób, które zdecydowały się na taką inwestycję, zaletą jest też to, że pozyskują energię odnawialną w ekologiczny sposób, przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska. Dodatkowym atutem jest zwiększenie wartości nieruchomości – zauważa Marcin Gorynia, dyrektor targów Greenpower.

Ze wszystkich sektorów oze to właśnie branża fotowoltaiczna rozwija się najbardziej dynamicznie. Spadek cen paneli fotowoltaicznych, który nastąpił w ubiegłej dekadzie, sprawił, że fotowoltaika jest dzisiaj jedną z najtańszych technologii produkcji energii elektrycznej. To na targach Greenpower będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania fotowoltaiczne, dla domu, biznesu i np. gospodarstw rolniczych.

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej Greenpower

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 3 (wejście Holem Wschodnim od strony ul. Głogowskiej)

Data: 14-16 września 2021

Godziny otwarcia: 10:00-17:00 (16.09 do 16:00)

Bezpłatne zaproszenia dostępne są na stronie internetowej www.greenpower.mtp.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ