Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® z wyróżnieniem w konkursie Golden Arrow!

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® z wyróżnieniem w konkursie Golden Arrow!

PODZIEL SIĘ

Z początkiem czerwca Targi w Krakowie zostały nominowane do do finału konkursu Golden Arrow 2023 w kategorii Experiential marketing – Event marketing – off line za strategię marketingowę 25. edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie ®.

To kolejna prestiżowa nagroda o którą przyszło zawalczyć Targom w Krakowie. Konkurs Golden Arrow już od 2006 roku wyróżnia najlepsze i przełomowe kampanie marketingowe. Inicjatywa magazynu „Media Marketing Polska” oraz Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB dzięki wieloletniej znajomości branży i rynku gwarantuje wysoki poziom merytoryczny konkursu. W skład jury oceniającego zgłoszenia i przyznającego nagrody wchodzą doświadczeni marketerzy, reprezentujący różnorodne specjalności.

23 czerwca odbyła się długo wyczekiwana Gala wręczenia nagród #??????????? organizowana przez MMP Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB, podczas której Targi w Krakowie otrzymały WYRÓŻNIENIE w ww. kategorii!

To wyróżnienie to wielki sukces, który możliwy był dzięki współpracy wielu utalentowanych i pełnych pasji osób. Podczas gali Targi w Krakowie reprezentowały Grażyna Grabowska – Prezes Targów w Krakowie, Małgorzata Downar – Team Leader, Katarzyna Gościańska-Dembowska – PR Mangerka.

 

Gratulacje!

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ