Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych

Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych

PODZIEL SIĘ

Na wystawach zaprezentuje się prawie pięć tysięcy psów reprezentujących 250 ras – i tych popularnych, jak Jack Russel terrier, cocker spaniel angielski czy golden retriever – jak i mniej widocznych na polskich ulicach, takich jak komondor, Thai ridgeback czy Bedlington terrier.

Kto otrzyma nominację na Crufts, największą na świecie wystawę psów rasowych, a kto zostanie Zwycięzcą Polski? Odpowiedzi przyniosą dwie Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych, które już w ten weekend odbędą się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Psy prezentować się będą na aż 40 ringach, a oceniać je będzie międzynarodowe grono sędziów. Sobotnia wystawa wyłoni psy, które pojadą na Crufts 2022. To impreza organizowana przez brytyjski Kennel Club, która co roku w marcu odbywa się w Birmingham. Jest największą i najbardziej znaną na świecie wystawą psów rasowych. Z kolei w niedzielę wyłoniony zostanie Zwycięzca Polski 2021.

Poznańskie wystawy to idealna impreza dla osób, które szukają psa rasowego. Będzie można porozmawiać z hodowcami, dowiedzieć się, jakie wymagania ma dana rasa, i obejrzeć zwierzęta z ich hodowli.

Wystawom będzie towarzyszyć kiermasz, na którym będzie można zakupić karmy i smakołyki, legowiska, smycze, obroże, zabawki, ubranka, kosmetyki i inne artykuły dla psów.

Dwie Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych odbywają się w dniach 13-14 listopada br. w godz. 10:00-18:00 na Międzynarodowych Targach Poznańskich (pawilony: 3, 4, 5 i 6). Wejście od ul. Bukowskiej lub przez Hol Wschodni (ul. Głogowska).

Bilety są do nabycia w serwisie ToBilet.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ