Moc atrakcji dla Seniora w Targach Kielce

Moc atrakcji dla Seniora w Targach Kielce

PODZIEL SIĘ

Na odnalezienie pasji nigdy nie jest za późno. Seniorzy stają się coraz aktywniejsi. Właśnie dlatego powstają wydarzenia, takie jak Międzynarodowe Targi Seniora, które odbędą się 12 października w kieleckim ośrodku wystawienniczym.

Na wydarzeniu w Targach Kielce pojawią się takie osoby, jak aktorka Teresa Lipowska oraz uczestniczki programu „Sanatorium miłości” Wiesława Kwiatek i Janina Busk.

Chcemy więcej!

Czasy, w których jedyną rozrywką osób po 60. roku życia był wyjazd do sanatorium minęły bezpowrotnie. Na basenach i w klubach fitness powstają zajęcia skierowane właśnie do najstarszych. Tworzy się coraz więcej klubów seniora, gdzie ludzie nawiązują przyjaźnie i odnajdują nowe pasje. Bo kto powiedział, że na emeryturze musi być nudno? Starzejemy się, ale żyjemy dłużej. W życiu potrzebujemy pasji, która pozwoli nam odpocząć i uciec od zgiełku codziennego życia. Międzynarodowe Targi Seniora to miejsce, gdzie możesz spotkać ciekawych ludzi oraz podzielić się swoimi doświadczeniami – mówi Prezydent Kielc, Bogdan Wenta.

Zdrowy senior to aktywny senior! / Aktywniejsi!

Aktywność fizyczna i nowe zainteresowania mogą iść w parze. Zumba po 60-tce? Dlaczego nie? W zbawienny sposób wpływa na zdrowie i utrzymuje ciało w doskonałej kondycji. Podczas kieleckiego święta seniorów można skorzystać z wielu okazji do zdrowego ruchu, m.in.: nauki tańca towarzyskiego, zajęć fitness oraz kursu Nordic Walking.

Będzie zabawa!

Magiczna bariera 60+ została przekroczona. Pora na odrobinę szaleństwa. To nie czas na siedzenie w domu! Praca odgrywała do tego momentu bardzo ważną rolę. Stres oraz nerwy były nieodzownym elementem każdego dnia. Wreszcie nastał tego kres. To Ty zdecydujesz, jak wykorzystasz każdy dzień. Postaw na aktywność!

Międzynarodowe Targi Seniora już 12 października w Targach Kielce. Szczegółowy program imprezy można zobaczyć TUTAJ.

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ