Obchody Global Exhibitions Day 2022 pod honorowym patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej!

Obchody Global Exhibitions Day 2022 pod honorowym patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej!

PODZIEL SIĘ

Miło nam poinformować, że do grona Patronów Honorowych obchodów Global Exhibitions Day 2022 dołączyła Polska Organizacja Turystyczna!

W liście skierowanym do PIPT Rafał Szmytke, Prezes POT, podkreślił wagę targów w aktualnych koncepcjach marketingowych firm, a także wskazał, że targi stały się pomostem komunikacji i rozwoju więzi pomiędzy klientami. Doceniając rolę targów jako platformy dla wzrostu wizerunku i odnowy gospodarczej Polski, Polska Organizacja Turystyczna udzieliła patronatu naszemu wydarzeniu.

Polska Organizacja Turystyczna jest państwową osobą prawną utworzoną w celu wzmocnienia promocji Polski w dziedzinie turystyki w kraju i za granicą, w tym turystki biznesowej. Do głównych zadań POT należą między innymi promocja Polski jako kraju atrakcyjnego dla turystów, organizacja stoiska narodowego na największych krajowych i zagranicznych targach turystycznych, na których wystawcami są przedstawiciele branży turystycznej i samorządów lokalnych oraz rozwijanie działalności Biura Konferencji i Kongresów, którego celem jest zwiększenie popularności prężnie rozwijającej się na świecie turystyki biznesowej.

List od Prezesa POT Rafała Szmytke

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ