Panel Grupy MTP w ramach Forum Ekonomicznego w Krynicy

Panel Grupy MTP w ramach Forum Ekonomicznego w Krynicy

PODZIEL SIĘ
????????????????????????????????????

Podczas drugiego dnia Forum Ekonomicznego w Krynicy odbył się panel dyskusyjny Grupy MTP, którego uczestnicy dzielili się doświadczeniami na temat tego jak osiągnąć sukces na rynkach globalnych.

Do grona panelistów zaproszeni zostali:

Marek Niedużak – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii
Nick Dugdale-Moore – Regional Manager Europe UFI The Global Association of the Exhibition Industry
Dr Wolf-Stefan Specht – prezes VW Group Polska
Andrzej Wodzyński – właściciel Tubądzin Group
Grzegorz Miechowski, Prezes Zarządu 11bit studios
Prezentację lidera biznesu poprowadzi Przemysław Trawa – prezes Grupy MTP

Panel Grupy MTP rozpoczął się od prezentacji raportu prof. Witolda Orłowskiego “Polski Eksport 1990 – 2019. Niedokończona rewolucja”. Profesor wskazywał eksport, jako koło zamachowe polskiej gospodarki od 30 lat. Obecnie nasz kraj znajduje się w czwartym szeregu eksporterów świata. Ważną rolę w procesie budowania marek, które odnoszą sukces na rynkach zagranicznych odgrywają targi. Organizatorzy imprez targowych o uznanej pozycji w Europie i na świecie są wiarygodnym partnerem biznesowym który, wspiera krajowy biznes w nawiązywaniu kontaktów zagranicznych. Przykłady najważniejszych wydarzeń targowych oraz ich wpływu na rozwój branży przedstawił Przemysław Trawa, Prezes Grupy MTP.

Eksperci rozmawiając na temat wyzwań, z którymi borykają przedsiębiorcy w różnych dziedzinach gospodarki, zgodnie podkreślali kluczową rolę współpracy między rządem a biznesem oraz inwestowanie w rozwój edukacji. 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ