Poczuj się jak na planie filmu “Szybcy i Wściekli”. Drift Taxi w...

Poczuj się jak na planie filmu “Szybcy i Wściekli”. Drift Taxi w Targach Kielce

PODZIEL SIĘ

Podczas dwóch dni tuningowego show, 1 i 2 lipca, odbędzie się prestiżowa i zarazem ulubiona impreza kielczan – Drift Battle, czyli jazda w kontrolowanym poślizgu. Oprócz klasycznych driftów odbędą się pokazy w parach i ekstremalne Drift Taxi.

Do lipcowego pokazu w Targach Kielce wyselekcjonowane zostały najlepsze auta z profesjonalnym przygotowaniem do driftu. W pokazie weźmie udział około 30 najlepszych driftowozów z całej Polski,  które pod maską kryją, bagatela od 300 do 700 koni mechanicznych!

Są tacy, którzy na Drift Taxi podczas DUB IT Tuning Festiwal 2017, czekali cały rok, by przetestować siłę odśrodkową w wirażu. Najodważniejsi widzowie, będą mogli usiąść na miejscu pasażera i poczuć setki koni mechanicznych, które kryją się pod maskami odmienionych samochodów.

Drift Taxi zdecydowanie należy do wyjątkowych przeżyć, które zapewnia maksimum doznań w dosłownie kilka sekund. Atrakcja zdecydowanie przeznaczona dla tych, którym emocje związane z połączeniem prędkości i poślizgu sprawiają dużą przyjemność, a zapach palonej gumy oraz ostre wchodzenie w zakręty powodują szeroki uśmiech na twarzy. Dzięki Drift Taxi każdy może poczuć się, jak na planie popularnego filmu „Szybcy i Wściekli Tokio Drift”.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ