Podróż w czasie na Sabat Fiction-Fest

Podróż w czasie na Sabat Fiction-Fest

PODZIEL SIĘ

Cosplay, książki, komiksy, kultura dalekiego wschodu, gry i koncerty to tylko kropla w morzu atrakcji jakie odbędą się podczas wydarzenia w Targach Kielce w najbliższy weekend.

Zegar tyka, co za tym idzie, zbliża się weekend, na który czekało wielu miłośników fantastyki z całej Polski. To właśnie w dniach 17-19 sierpnia tego roku, Kielce staną się dla wszystkich przybyłych na Kieleckie Targi, stolicą fantastyki. Piąta edycja Festiwalu Sabat Fiction – Fest przyciągnie nas do Świętokrzyskiego nie tylko bogatym programem, targową przestrzenią i licznymi pokazami, ale także atrakcjami, których na takiej imprezie do tej pory jeszcze nie widzieliśmy.

Odbywający się od 2013 roku świętokrzyski konwent Jagacon oraz Festiwal Fantastyki Sabat Fiction stają się jednym wydarzeniem. Celem organizatorów jest zagwarantowanie niezapomnianego weekendu wielbicielom fantastyki i kultury dalekiego wschodu.

Motywem V edycji Festiwalu stanie się podróż w czasie. Każdy kto przybędzie w ten weekend do Targów Kielce będzie miał okazję cofnąć się do czasów, kiedy po ziemi chodziły takie bestie jak smoki, wampiry czy strzygi. Chętni będą mogli wybiec w przyszłość, do realiów neonowego cyberpunku i międzygwiezdnych podróży. Jak co roku organizatorzy gwarantują atrakcyjne zniżki od 50% do nawet 100% na pełną – trzydniową akredytację festiwalową dla wszystkich, którzy pojawią się na Sabat Fiction-Fest w roli twórców programu. Posiadasz iście fantastyczne zainteresowania, którymi chciałbyś się podzielić z innymi? Może kusi Cię poprowadzić dyskusję na temat znanego filmu, gry bądź komiksu? Organizacja konkursu-wiedzówki to coś co chciałeś zrobić na konwencie od dłuższego czasu? Czym prędzej wchodź na stronę Festiwalu, gdzie znajdziesz odpowiedni formularz, zostało mało czasu!

Szczegóły dot. wydarzenia znajdują się na stronie: www.sabatfictionfest.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ