Polski producent maszyn przemysłowych oddał hołd walczącej Ukrainie

Polski producent maszyn przemysłowych oddał hołd walczącej Ukrainie

PODZIEL SIĘ

Elbi-Wrocław – producent maszyn przemysłowych dla światowych marek przekazał wszystkie fundusze na udział w Targach PLASTPOL na pomoc narodowi ukraińskiemu. Elbi-Wrocław miał pokazać swoje produkty na targach PLASTPOL. Zamiast tego, w miejscu stoiska firmy na targach znajduje się wymowna pusta przestrzeń z dywanem w kolorach ukraińskiej flagi.

Jak możemy przeczytać w oświadczeniu firmy:

„Od 22 lat jesteśmy uczestnikami Targów PLASTPOL. Tu zawieraliśmy biznesowe znajomości, byliśmy świadkami tego, jak rośniecie w siłę. Zawsze byliśmy dumni z każdego momentu w którym dane nam było te inicjatywy spierać naszymi produktami i usługami.

Jednak ten rok jest inny. Musimy być inni, bo 300 kilometrów stąd spadają na cywilne ofiary bomby. Bo miliony ludzi zmuszonych zostało do porzucenia swojego życia, swoich domów, a często również bliskich.

Nie możemy i nie chcemy być wobec tych dramatycznych faktów obojętni. Uznaliśmy, że dziś naszym obowiązkiem jest pomoc tym, którzy ryzykując zdrowiem i życiem walczą o wolność i godność.

Dlatego podjęliśmy decyzję, która – wierzymy – wszyscy nasi Partnerzy zrozumieją: zamierzamy środki, które corocznie przeznaczaliśmy na organizację stoiska, jego obsługę i inne wydatki związane zwyczajowo z obecnością na targach przeznaczyć na pomoc narodowi ukraińskiemu”.

Firma Elbi-Wrocław zajmuje się produkcją maszyn przemysłowych dla takich marek jak: Deceuninck, Jokey, Tyco Electronics, Huf, Zelmer, Elana, Delphi, Koelner, Gizeh, Superfos, Huhtamaki czy Phoenix-Contact. Firma jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę niemieckiego wytwórcy urządzeń peryferyjnych do maszyn przetwarzających tworzywa sztuczne, firmy KOCH TECHNIK, firmy WANNER TECHNIK oferującej młyny do recyklingu tworzyw sztucznych, szwajcarskiej firmy HB-THERM, producenta urządzeń termostatujących, firmy MB Conveyors produkującej przenośniki taśmowe oraz firmy ZEPPELIN, producenta silosów.

Źródło: Targi Kielce

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ