Poznań Moto Fest 2021 już w ten weekend 19-20.06!

Poznań Moto Fest 2021 już w ten weekend 19-20.06!

PODZIEL SIĘ

Poznań Moto Fest to letnia propozycja Grupy MTP dla wszystkich miłośników motoryzacji. Podobnie jak przed rokiem teren Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełni kilkadziesiąt pojazdów – od najdroższych super-samochodów, przez auta kolekcjonerskie, po klasyczne modele z minionych epok. Bogatą ekspozycję uzupełnią liczne atrakcje dla całych rodzin.

Atrakcje Poznań Moto Fest 

Joseph the.collection i jego samochody

Jednym z wystawców podczas Poznań Moto Fest 2021 będzie the.collection. Poznański kolekcjoner samochodów zabierze na Międzynarodowe Targi Poznańskie swoje najlepsze auta. Znając kolekcję popularnego Josepha możemy być pewni, że w jego strefie znajdzie się wiele interesujących i bardzo drogich pojazdów.

Austor ponownie na Poznań Moto Fest 

Równie interesującą ekspozycję podczas Poznań Moto Fest zaprezentuje Austor – dealer autz historią, klasyków, okazów motorsportu, supersamochodów i samochodów luksusowych, czyli wszystkich aut, które przedstawiają wartość kolekcjonerską i inwestycyjną.

Podróż w przeszłość motoryzacji z Giełdą Klasyków i Automobilklubem Wielkopolski 

Coś dla siebie znajdą także miłośnicy klasycznych modeli. Najciekawsze samochody klasyczne, youngtimery i przyszłe klasyki na sprzedaż będzie można podziwiać w strefie przygotowanej przez Giełdę Klasyków. Ich strefa to niezwykła podróż w czasie, w których z przyjemnością wyruszy niejeden fan motoryzacji. O bogatą ekspozycję aut klasycznych zadba również Automobilklub Wielkopolski, który zabierze swoje pojazdy. Co ciekawe, jeszcze kilka tygodni temu wiele z tych modeli mogliśmy podziwiać na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach Muzeum Motoryzacji. Jeśli ktoś przegapił tę niezwykle interesującą wystawę, to ma doskonałą okazję, aby nadrobić zaległości i w dniach od 19 do 20 czerwca obejrzeć zabytkowe pojazdy. Wszystkie klasyki można podziwiać w Pawilonie nr 3.

Nocne Loty i Sasha The Owner 

Na Poznań Moto Fest nie zabraknie również ekipy Nocnych Lotów. Ich obecność to gwarancja szerokiej gamy pojazdów. W trakcie targów będziemy mogli podziwiać najróżniejsze auta. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy sportowych samochodów, jak i fani bardziej klasycznych modeli. Ponadto gościem strefy Nocnych Lotów będzie Sasha The Owner. Sasha, podobnie jak Joseph, jest znanym z sieci kolekcjonerem samochodów. Na Poznań Moto Fest zabierze m. in. swojego Mustanga oraz Chevroleta.

Positive Ways ponownie odwiedzą MTP

Pojawienie się ich w trakcie pierwszej edycji Poznań Moto Fest wywołało niemałe zamieszanie wśród zwiedzających. Mowa oczywiście o Positive Ways. Kolumna złożona z kilkudziesięciu, przepięknych pojazdów wyruszyła wówczas w podróż przez całą Polskę. Jednym z przystanków na ich trasie były również Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Podczas drugiej edycji Poznań Moto Fest historia się powtórzy. Ekipa Positive Ways ponownie pojawi się na Poznań Moto Fest. W niedzielę zaznaczą swoją obecność uroczystym przejazdem przez teren MTP. Biorąc pod uwagę, jaki aut możemy się wtedy spodziewać, jest to punkt programu, którego absolutnie nie można przegapić.

Gratka dla fanów tuningu

Letnia odsłona targów motoryzacyjnych, organizowanych przez Grupę MTP cechuje się szerokim zakresem tematycznym. Są auta sportowe, ale i klasyczne modele. W ramach jednej ekspozycji można podziwiać zarówno kampery, jak i samochody z najnowszej oferty dealerów.

Na tym nie koniec. Podczas tegorocznej edycji Poznań Moto Fest będzie z nami Blackzone. Co to oznacza? Raj dla fanów tuningu i aut modyfikowanych. Odwiedzając Międzynarodowe Targi Poznańskie zobaczycie kilkanaście pojazdów, o których bez wahania można powiedzieć, że są dziełami sztuki, w kategorii samochodowego tuningu.

PMF i F-16 Tiger Demo Team znowu razem

Na co dzień spędzają mnóstwo czasu za sterami nowoczesnych myśliwców. Od 19 do 20 czerwca pojawią się jednak w zupełnie innej roli – jako miłośnicy motoryzacji. Lotnicy z zespołu F-16 Tiger Demo Team dołączają do coraz szerszego grona wystawców, jacy zaprezentują się w trakcie Poznań Moto Fest. Piloci opowiedzą o swojej pasji do latania, przybliżą działalność zespołu, a także zdradzą jak wygląda codzienna praca w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu. Razem z nimi będzie również Mustang F-16. To auto, które podbiło serca wielu uczestników pierwszej edycji PMF. Jesteśmy przekonani, że nie inaczej będzie i tym razem.

Atrakcje dla całych rodzin 

Poznań Moto Fest to szereg atrakcji, z których mogą skorzystać, jak również młodsi fani motoryzacji. Do dyspozycji zwiedzających zostanie oddany m. in. tor gokartowy, który będzie czynny przez cały czas trwania imprezy. Skorzystanie z niego jest dodatkowo płatne, ale frajda z przejazdu po torze jest absolutnie bezcenna.

Gdzie?

Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Plac Marka, Pawilon nr 3

Kiedy?

Sobota, 19 czerwca 2021: 10:00-17:00

Niedziela, 20 czerwca 2021: 10:00-16:00

Bilety do nabycia na ToBilet.pl

>>> LINK DO SPRZEDAŻY BILETÓW <<<

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ