Pracownicy targów pobiegli w Poland Business Run

Pracownicy targów pobiegli w Poland Business Run

PODZIEL SIĘ

W ośmiu miastach w Polsce odbył się wczoraj Poland Business Run. Wśród uczestników biznesowej sztafety znalazły się także zespoły Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Expo Kraków.

W tym roku w imprezie wystartowała rekordowa liczba osób  – ponad 21 tys.  Tylko z wpisowego organizatorom biegu udało się zebrać półtora miliona złotych, które przeznaczone zostaną na wsparcie leczenia co najmniej 63 osób z niepełnosprawnością ruchową.

Bieg ma formę sztafety, a w skład każdej z drużyn wchodzi 5 osób, które muszą pokonać trasę 3,8 km. Udział w zawodach biorą przede wszystkim firmy oraz  reprezentanci instytucji kultury, samorządów i uczelni.

Międzynarodowe Targi Poznańskie zgłosiły do biegu aż siedem zespołów: Piętnastak; Hot Legs; More Than Precious, More Than Perfect; Zabiegani; Szybsi niż BOR; Kamikadze i Tyłem do przodu. Wśród nich najszybszy na mecie okazał się Piętnastak, który w łącznej klasyfikacji zajął 66 miejsce z czasem 1:23:08.  Z kolei w imprezie w stolicy Małopolski udział wziął zespół Expo Kraków.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ