Przygotuj się na święta!

Przygotuj się na święta!

PODZIEL SIĘ

29 listopada – 1 grudnia 2019 roku obędzie się najbardziej malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu! Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych co roku przyciąga tysiące osób, które lubią obcować ze sztuką, chcą skorzystać z bogatej listy warsztatów artystycznych oraz zakupić unikatowe prezenty i ozdoby świąteczne!

4 STREFY FESTIWALU:

ART & CRAFT
Gotowe przedmioty wykonane przez artystów oraz rzemieślników: biżuteria, szkło, ceramika, galanteria skórzana, ozdoby świąteczne i artykuły do dekoracji wnętrz, zabawki, rzeźba, malarstwo.

FASHION – BEZLIQ
Specjalna strefa dla młodych projektantów mody, którzy wcześniej uczestniczyli w Targach Mody Poznań, będą mogli zaprezentować i sprzedać swoje unikatowe stroje oraz dodatki do odzieży.

MATERIALS
W tej strefie Festiwalu znajdą się artykuły do twórczości plastycznej, szycia, decupage, robótek ręcznych – najpotrzebniejsze akcesoria oraz półprodukty.

KALIGRAFIA
Po raz pierwszy na Festiwalu zagości strefa kaligrafii, a na niej Trzeci Festiwal Kaligrafii w Poznaniu! Będzie można podziwiać kaligraficzne dzieła sztuki, zobaczyć, do czego kaligrafię wykorzystuje się dziś, a także nauczyć się technik pięknego pisania. Podczas zwyczajowego „Nocnego pisania”, będzie można spotkać najważniejszych polskich kaligrafów i przyglądać się im przy pracy – patrzeć, jak tworzą swoje kompozycje przy świetle lampek i świec.

Szczegółowe informacje: www.festiwal.mtp.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ