Rowerowe święto w Poznaniu!

Rowerowe święto w Poznaniu!

PODZIEL SIĘ

Już pod koniec wakacji, bo w dniach od 30.08 do 01.09, będziemy świadkami prawdziwego święta fanów rowerów! Targi Bike Show to idealna okazja, aby nie tylko zapoznać się z nowościami rynku prezentowanymi przez wystawców, ale także bogaty program wydarzeń towarzyszących, który dostarczy inspiracji i emocji każdemu wielbicielowi sportów na kołkach.

Targi Rowerowe Bike Show są skierowane zarówno do profesjonalistów, jak i pasjonatów, którzy poszukują rozwiązań dla siebie i swoich bliskich. Dzięki bogatej ofercie wystawców, w której będą znajdować się nie tylko rowery, ale także wrotki, rolki, akcesoria oraz odzież profesjonalna – zwiedzający będą mogli poznać nowe produkty, przetestować je w specjalnie na tę okazję przygotowanych strefach i dokonać dostosowanych do ich potrzeb i preferencji zakupów. Na czas wydarzenia przygotowano szereg atrakcji skierowanych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W tym roku będziemy świadkami wyjątkowego widowiska, organizowanego przy współpracy z Międzynarodową Unią Kolarską. Przed nami bowiem Finał UCI Gran Fondo World Championships – na starcie zobaczymy blisko 5000 uczestników z ponad 40 krajów, którzy będą rywalizować o najlepsze miejsca, dostarczając nam tym samym niezapomnianych sportowych emocji. To właśnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich mieścić się będą miasteczko zawodów, strefa finishera, biuro zawodów i scena, na której zwycięzcom wręczone zostaną nagrody. Atrakcje, które przyciągną najmłodszych fanów rowerów, to przede wszystkim organizowany na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wyjątkowy wyścig na dystansie ok. 3km, dedykowany najmłodszym. Trasa Kids Race poprowadzona zostanie właśnie po terenie targowym, na którym młodzi kolarze będą mogli spróbować swoich sił i kto wie – może załapać sportowego „bakcyla” na dłużej? Zapisy na wyścig rozpoczną się w połowie sierpnia. Wypatrujcie informacji na stronie www.bikeshow.pl i fanpage’u Bike Show na Facebooku!

Na nieco starszych fanów rywalizacji i sportów pozarowerowych czeka niemniej emocjonujący pierwszy poznański Turniej Roller Derby. W zmaganiach o puchar Prezesa MTP i Zico Racing na specjalnie przygotowanym torze o powierzchni 600m2 wezmą udział zawodniczki siedmiu drużyn z różnych stron Polski. W tym sporcie emocje są więcej niż gwarantowane. Nie możecie przegapić tego widowiska!

W pawilonie nr 3 na czas Bike Show powstanie także skate park z rozbudowaną strefą ramp oraz przeszkód, na którym będzie można podziwiać umiejętności i pokazy profesjonalistów, ale także spróbować swoich sił w jeździe na desce czy rolkach. Dla chcących przetestować sprzęt rowerowy postawiony zostanie na tę okazję tor MTB. Będzie się działo!

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu zarówno rodziny z dziećmi, jak i maniaków sportów na kółkach. Spędźmy ten czas wspólnie podczas największego tego typu wydarzenia w Polsce – targach Bike Show w Poznaniu!

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bikeshow.pl

Fot. Materiały organizatora

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ