Rybomania w Gliwicach – targi zrodzone z miłości do wędkarstwa

Rybomania w Gliwicach – targi zrodzone z miłości do wędkarstwa

PODZIEL SIĘ

RYBOMANIA to największe i najważniejsze wydarzenie wędkarskie w Europie. Wyróżnia je obecność w trzech miastach (Gliwicach, Warszawie i Poznaniu), setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i ponad 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata. W Gliwicach RYBOMANIA odbędzie się 25-26 stycznia.

RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa przyciąga jak magnes, a opowieści o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach integrują i inspirują dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

 

Rybomania w Gliwicach przyciąga przede wszystkim miłośników wędkarstwa karpiowego. Będzie tu można zarówno nawiązać kontakty biznesowe jak i dokonać zakupów i przygotować się do nadchodzącego sezonu. – Wypełnimy to miejsce wyjątkowymi emocjami, przy czym  pomogą nam zaproszeni goście – gwiazdy wędkarstwa. Wraz z nimi kreujemy inicjatywy takie jak Strefa Trendów czy Akademia Młodego Wędkarza – zachęcają organizatorzy.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ