Rybomania Warszawa 2019

Rybomania Warszawa 2019

PODZIEL SIĘ

Już w najbliższy weekend 7-8 grudnia w Centrum Targowo – Kongresowym Global Expo przy ul. Modlińskiej 6D w Warszawie odbędzie się druga, warszawska edycja Rybomanii. Impreza w Warszawie jest początkiem Rybomania Tour, czyli jednej z największych imprez wędkarskich w Europie, której dalsze etapy odbywają się w Poznaniu oraz Gliwicach.

Targi Rybomania co roku przyciągają tysiące wędkarzy z całego kraju. W warszawskim wydarzeniu weźmie udział blisko 100 wystawców czołowych marek, którzy zaprezentują nowości sprzętu i akcesoriów do spinningu, wędkarstwa karpiowego, spławikowego, czy gruntowego. To wyjątkowa okazja, żeby nabyć wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnych cenach.

Na targi Rybomania przygotowano również bogaty program wydarzeń. Jeden z jego punktów to możliwość poznania Młodzieżowych Mistrzów Świata w wędkarstwie spławikowym i rzutowym. Będzie można również wziąć udział w prelekcji Kamila Walickiego, specjalisty od spinningu, który opowie o łowieniu rzecznych sandaczy oraz posłuchać wystąpienia specjalistów wędkarstwa Radosława Witólskiego i Pawła Karwowskiego na temat najlepszych sposobów na połów szczupaków, sandaczy i okoni, czy kulisów nowego programu Predator Pro Game.


To już druga edycja warszawskiej edycji. Po zeszłorocznym debiucie w stolicy liczymy na jeszcze większy sukces i tłumy miłośników wędkarstwa, których w Warszawie nie brakuje. Spodziewamy się w tym roku około 10 tys. gości. Mam nadzieję, że zobaczymy się w najbliższy weekend w Global Expo – zaprasza na warszawską Rybomanię Miłosz Jankowiak, Dyrektor Targów Rybomania.

Więcej informacji: www.rybomania.com.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ