Sportowy weekend na MTP

Sportowy weekend na MTP

PODZIEL SIĘ

Zapraszamy na jesienną edycję targów POZNAŃ SPORT EXPO. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 października 2018 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Targi to ciekawa propozycja dla osób aktywnych sportowo i maratończyków. Na POZNAŃ SPORT EXPO znajdziemy najnowsze kolekcje odzieży sportowej, butów, suplementów diety, sprzętu  sportowego czy odżywek. Wśród propozycji wystawców będą również książki poświęcone tematyce biegania, czy też zdrowego odżywiania.

Tak jak w poprzednich latach, wystartują z ulicy Grunwaldzkiej i finiszować będą na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.  W bezpośrednim sąsiedztwie stoisk targowych zlokalizowana będzie META 19. PKO Poznań Maratonu
Dawka wiedzy, porcja praktyki

Ale to nie wszystkie korzyści dla osób, które odwiedzą POZNAŃ SPORT EXPO. W sobotę odbędą się interesujące prelekcje, które uzupełnią wiedzę osób uprawiających sport.  Będzie to 3-godzinna dawka wiedzy przydatnej dla amatorów i zaawansowanych biegaczy. Prelekcje poprowadzą eksperci z dużym doświadczeniem treningowym. Szczegóły rematów prelekcji podamy wkrótce.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ