Święto fanów motoryzacji powraca do Expo Mazury

Święto fanów motoryzacji powraca do Expo Mazury

PODZIEL SIĘ

Hale Expo Mazury w Ostródzie w dniach 15-16 lipca ponownie wypełnią tłumy entuzjastów motoryzacji, a także osób, które spragnione są mocnych motoryzacyjnych wrażeń. W tych dniach bowiem odbędzie się pierwsza edycja Motohusarii Expo Mazury.

Grupa młodych, ale niezwykle doświadczonych pasjonatów z ekipy Motohusarii (współorganizator wydarzenia) zgromadziła pokaźną liczbę najlepszych polskich aut tuningowych, a także klimatycznych klasyków (zarówno youngtimerów, jak i oldtimerów), co w połączeniu z możliwościami Expo Mazury pozwoliło zbudować jedną z największych imprez motoryzacyjnych w tej części Polski.

Na zwiedzających czekają liczne atrakcje m.in. podnoszące adrenalinę do maksimum pokazy driftu i stuntu, a także debiutujące w ostródzkich halach pokazy wrak race.
Podczas konkursów profesjonalne przyrządy zmierzą liczbę decybeli wydechów pojazdów oraz zmierzą czas reakcji przy starcie i hamowaniu śmiałkom, którzy startują w wyścigach na ¼ mili.

Oczywiście nie zabraknie również stref tematycznych takich jak wrak race, offroad i car audio. Lubiący wyzwania będą mogli spróbować swoich sił na torze kartingowym.

Przez całe dwa dni imprezy będzie można również podziwiać przy pracy ekspertów od auto detailingu, którzy z najwyższą starannością, przy użyciu najlepszych, profesjonalnych narzędzi i środków będą pracować nad wyselekcjonowanym pojazdem.
Organizatorzy zapewniają, że każdy kto choć trochę interesuje się motoryzacją, bądź szuka okazji na niebanalne spędzenie wolnego czasu znajdzie coś dla siebie podczas Motohusarii Expo Mazury.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ