Targi GARDENIA już od 17 listopada!

Targi GARDENIA już od 17 listopada!

PODZIEL SIĘ

Grupa MTP zaprasza na najważniejsze wydarzenie branży ogrodniczej – Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA , które odbędą się 17-19 listopada 2022 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

Hasło przewodnie edycji 2022 to „Ekologiczny ogród”.

Szesnasta już edycja targów GARDENIA skierowana jest w szczególności do profesjonalistów branży ogrodniczej, którzy w atmosferze biznesowych rozmów z sukcesem zaplanują działania swoich przedsiębiorstw w 2023 roku. Na ten moment zgłosiło się ponad 270 wystawców, a liczba ta stale rośnie. W tym gronie znajdują się zarówno liderzy branży, jak i nowe firmy, które debiutować będą na poznańskiej scenie.

Istotnym aspektem tegorocznych Targów GARDENIA będzie silna obecność centrów ogrodniczych, przede wszystkim tych zrzeszonych w Polskim Stowarzyszeniu Centrów Ogrodniczych oraz Grupie Zakupowej DCO. 

Ciągle wzbogacany program wydarzeń Targów GARDENIA ponownie dostarczy solidnej porcji branżowej wiedzy, dostępu do praktycznych porad oraz źródła inspiracji – estetycznych i ekologicznych.

https://targigardenia.pl/pl/

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ