Targi grają z Orkiestrą!

Targi grają z Orkiestrą!

PODZIEL SIĘ

28. Finał WOŚP w Poznaniu odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich! Grupa MTP jest współorganizatorem wydarzenia.

Już 12 stycznia mieszkańcy Poznania spotkają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich, aby wspólnie świętować 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wysłać Światełko do Nieba!

Jak wygląda program wydarzenia?

Startujemy o godzinie 10:00

Hala nr 1
– Strefa Warsztatowa
Miejsce, gdzie możecie samodzielnie wykonać drobiazgi z ceramiki, drewna, papieru i materiałów. Będzie drukowanie, majsterkowanie, szycie, lepienie, malowanie i wszelkie inne formy aktywności.

– Strefa Sportowa
Ten kto lubi aktywność, nie będzie się z nami nudził. Lekcje i pokazy hokeja, brazylijskiej piłki, koszykówki, jazdy na rolkach. Tym razem rozegramy także turniej szachowy!

– Strefa Animacyjna
Na końcu hali wyznaczyliśmy przestrzeń teatralno-muzyczną, na licznych leżakach i pufach będziecie mogli wypocząć przy muzyce i animacjach.

– Strefa Zdrowia
Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o swoim zdrowiu, to tu znajdziecie wiele odpowiedzi. Zrobicie badania, sprawdzicie aparaty słuchowe i porozmawiacie o możliwej diagnostyce.

Dla tych, którzy wspierają Orkiestrę także własną krwią Sztab Wojtusiaki przy Fundacji Małych i Dużych Wojtusiaki we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przeprowadzi akcję poboru krwi w trzech dużych ambulansach, których z pewnością nie przeoczycie. Rejestracja krwiodawców odbędzie się w strefie zdrowia w Hali nr 1. Jak podczas każdej akcji krwiodawstwa, tym razem również zachęcamy do zarejestrowania się w Centralnym Rejestrze Niespokrewnionych Potencjalnych Dawców Szpiku i Krwi Pępowinowej.

Hala nr 2

Maraton “Rowerowy zawrót głowy” – po raz trzeci z rzędu Stowarzyszenie Rybczyński Team organizuje wydarzenie sportowe, podczas którego zawodowcy i amatorzy wystartują w szczytnym celu. Warto zaznaczyć, że także włodarze miasta wezmą udział w tym wydarzeniu.

Pokazy ratowników z Uniwersytetu Medycznego praz strażaków z OSP Lusowo i OSP Krzesiny. Będzie można zobaczyć specjalistyczny sprzęt, nauczyć się resuscytacji a także zobaczyć niezwykle emocjonujący pokaz ratownictwa powypadkowego z wraku samochodowego.

Legion 501 – ekipa Gwiezdnych Wojen pokaże się w pełnym rynsztunku.

Pokazy retro motorów. Wyselekcjonowane i wyszykowane maszyny, które nacieszą oko każdego wielbiciela motoryzacji.

Siema shop – gadżety WOŚPowe, za wrzutę do puszki.

Poznań Congress Center

Gratka dla konesera: Sztab przy Politechnice Poznańskiej, który zrzesza największą liczbę wolontariuszy w Poznaniu, zaprasza na licytacje. Rozpoczęcie aukcji od 12:00, będą trwały przez cały dzień. Do zdobycie między innymi złote karty PEKI, spacery z psiakami ze schroniska dla zwierząt, rejsy pod pełnymi żaglami i wiele innych wyjątkowych atrakcji.

Scena Główna – zewnętrzna od 13:00 – 21:00

13:00 Denis HIP HOP
13:30 MY – finalistka Woodstock’ 2019
14:00 Ten Numer To Kłopoty – coverowe rockowanie
14:30 CAMPING HILL – stali bywalcy sceny naszego sztabu-gorący rock
15:00 FABULOUS ANIMA – rewia
15:10 MIKA – najmłodsza gwiazda
15:25 FABULOUS ANIMA – rewia
16:00 GOLDEN LIFE
17:00 SNOWMAN
17;45 LICYTACJA ZŁOTEGO SERDUSZKA
18:00 WOLF SPIDER – kultowa poznańska grupa progressive trash metal
19:00 CHŁOPCY Z PLACU BRONI
19:50 -20:15 Wielki Finał – wyniki konkursu „PUSZKA PREZYDENTA” + ŚWIATEŁKO DO NIEBA – TYTKA Z GLANCEM*”
20:15 MODESTA PASTICHE – !!!

* “TYTKA Z GLANCEM” – zapraszamy do wspólnego odpalenia Światełka do Nieba. Poprosimy naszych gości o użycie latarek w telefonach i nałożenie na nie papierowych torebek z sercem WOŚP, wcześniej rozdanych przez wolontariuszy.

W okolicy Sceny Głównej powstanie miasteczko Food Truckowe, gdzie zjecie coś tradycyjnego, nowoczesnego a przede wszystkim ciepłego. Dla najmłodszych (choć nie tylko) uruchamiamy wspaniałą, kolorową karuzelę w stylu Weneckim.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ