Targi KIDS’ TIME – najważniejsze wydarzenie branży dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej!

Targi KIDS’ TIME – najważniejsze wydarzenie branży dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej!

PODZIEL SIĘ

Blisko 300 wystawców z całego świata od 22 do 24 lutego zamelduje się w Kielcach, by zaprezentować swoją ofertę produktów dla dzieci i ich rodziców. W trakcie targów, tytułem Zabawka Roku i Nagroda Rodziców, uhonorowane zostaną najlepsze artykuły, do których trafi znak jakości. Po raz kolejny Komisja Konkursowa wręczy również prestiżowe statuetki Kids’ Time Star.

Największe i najważniejsze biznesowe targi producentów zabawek, wózków, ubranek i akcesoriów dla dzieci i  ich rodziców od alt gromadzą zarówno uznane światowe marki, jak i te nowe, wchodzące na rynek. Wystawcy zapowiedzieli wiele premier i  nowości, którymi zaskoczą zwiedzających. Tych czekają trzy dni wypełnione bogatym programem. – Przygotowania do wydarzenia idą pełną parą. Lista wystawców jest naprawdę długa. Cieszę się, że na stałych bywalców czekać będzie kilka nowości, jak Strefa Debiutów i Licencji, Strefa Gier Planszowych z najlepszymi tytułami ostatniego roku, czy program Hosted Buyers – mówi Aldona Matla, menedżer targów Kids’ Time.

Otwarcie targów Kids’ Time z mocnym uderzeniem!

Pierwszego dnia targów Kids’ Time odbędzie się gala wręczenia nagród XVI Edycji Konkursu „Zabawka Roku/Nagroda Rodziców”. O godzinie 10:00 na scenie głównej w hali E, portal Zabawkowicz.pl ogłosi zwycięzców, do których trafią tytuły Zabawka Roku i Nagroda Rodziców i znak jakości. Produkty oznaczone tym wyróżnieniem są nie tylko bezpieczne, ale też pomysłowe i uczące. Najlepsze zabawki i akcesoria dla dzieci intensywnie promujemy w mediach, aby rodzice mogli świadomie zdecydować się na kupienie wartościowych i najbardziej odpowiednich produktów dla swojego dziecka – mówi Magdalena Kordaszewska, Organizator Konkursu, Redaktor Naczelna Serwisu Zabawkowicz.pl. Ceniony i szukany przez rodziców znaczek będzie przyznawany już po raz 16-sty. W tej edycji o tytuł walczy 140 produktów i serii.

Zagraniczni dziennikarze, eksperci i kupcy na KIDS’ TIME w Targach Kielce!

XIII edycja targów KIDS’ TIME jest naprawdę międzynarodowa. Właśnie dlatego uruchomiony został nowy program Hosted Buyers, gwarantujący udział światowych przedstawicieli branży dziecięcej. Dzięki niemu wystawcy mogą zaplanować spotkanie z kupcami i zaprezentować im swoje produkty. Do tej pory swój udział w wydarzeniu potwierdziło ponad 20 gości z takich krajów jak: Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Islandia, Rumunia, Słowenia, Maroko i Zjednoczone Emiraty Arabskie. – Cieszę się, że program Hosted Buyers spotkał się z tak pozytywnym odzewem. Cały czas zgłaszają się do nas kolejni przedstawiciele branży z różnych zakątków świata, którzy chcą odwiedzić Targi Kielce i spotkać się z lokalnymi producentami – zapewnia Aldona Matla, menedżer projektu.

Nowe kategorie w konkursie Kids’ Time Star!

Konkurs o nagrodę Kids’ Time Star to stały element targów dziecięcych. W tym roku, za sprawą poszerzenia kategorii konkursowych o nowe produkty, o statuetkę powalczy większa niż dotychczas grupa artykułów dla dzieci i rodziców. Popularna gwiazda Kids’ Time, to statuetka, która nagradza najlepsze, najbardziej innowacyjne i najciekawsze produkty, zarówno te debiutujące na rynku, jak i te o ugruntowanej pozycji. Przyznawana przez Komisję Konkursową, pod przewodnictwem Marka Jankowskiego, nagroda, jest potwierdzeniem ich doskonałej jakości i elementem późniejszej promocji na rynku.

Strefa Planszowych Gier Roku

Tegoroczna edycja targów Kids’ Time odsłoni kolejną nowość, przygotowaną specjalnie z myślą o wystawcach. Redakcja „Rynku Zabawek”, która jest partnerem strategicznym „Planszowej Gry Roku” – najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży gier planszowych i karcianych, zorganizuje specjalną Strefę Planszowych Gier Roku. Odwiedzając ją będzie można zapoznać się z topowymi tytułami nagrodzonymi w ostatniej edycji konkursu.

Najwięksi producenci artykułów dziecięcych i Strefa Debiutów!

Rokrocznie hale wystawiennicze Targów Kielce wypełniają się bogatą ofertą produktów przeznaczonych dla firm i sklepów zajmujących się dystrybucją i sprzedażą artykułów dla dzieci i ich rodziców. Hale zarezerwowane dla firm zabawkarskich pękają w szwach, a producenci zapowiedzieli mnóstwo premier. Będzie można spotkać takie firmy jak: Wader, Dumel, Playmobil, Dante, Ateneum, MZ, Orbico, MGA, TM Toys, Cobi, Marioinex, Tuban, Dami, Bayer Design, Haba, TY Poland. W Targach Kielce nie zabraknie również producentów wózków, w tym: Marko, Roan, Tako, Lionello 4 Baby, 4 Kids, AGS 92, Coletto, Scandinavian Baby, Apollo, Miko, Carello, MoMi. Zwiedzający, w tym liczna delegacja zagraniczna, zobaczą także foteliki, tekstylia, gry i wiele innych artykułów dla dzieci i ich rodziców. W tym roku na wszystkich gości czekać będzie również Strefa Debiutów, czyli miejsce przeznaczone na prezentacje nowych wystawców, którzy ze swoimi produktami chcą wejść na rynek i zaprezentować się szerszemu gronu odbiorców.

Bussines Forum z długą listą prelegentów!

W trakcie spotkania nie zabraknie związanych z branżą instytucji i autorytetów z Polski i zagranicy. Jednym z gorących nazwisk, które od lat wzbudza ogromne zainteresowanie wśród wystawców i gości targów, jest to amerykańskiej ekspertki Reyne Rice. Pochodząca z Nowego Jorku specjalistka od zabawek opowie o najnowszych trendach w branży zabawkarskiej. Obok niej, w strefie prelekcji pojawią się m.in.: Paweł Szmidt, Katarzyna Dziadkowska, Dominka Maciejak, Magdalena Jabłońska-Pudlak, Mike Korba, czy dr Monika Żuraw.

XIII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME odbywają się od 22 do 24 lutego 2023 roku w Targach Kielce.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ