#VirtualEvents – nowa usługa od Grupy MTP

#VirtualEvents – nowa usługa od Grupy MTP

PODZIEL SIĘ

W czasie, gdy konieczne jest zachowanie dystansu społecznego, wiele wydarzeń przenosi się do sieci, a popularność zdobywają aplikacje służące spotkaniom online. Rozwiązaniem, które zawsze zapewni idealną jakość dźwięku i obrazu, jest oferta #VirtualEvents, przygotowana przez Grupę MTP.

Grupa MTP od lat oferuje kompleksową usługę transmisji online. W obecnej sytuacji warto przyjrzeć się jej bliżej oraz poznać rozszerzoną formułę. Dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów oraz profesjonalnemu sprzętowi, odbiór jest zawsze perfekcyjny, a emocje porównywalne z tymi, które pojawiają się podczas eventów odbywających się na żywo.  

W grę wchodzi realizacja każdego wydarzenia, od webinaru, szkolenia czy konferencji, po eventy takie jak premiery produktów, szeroko rozumiana promocja firmy, a nawet występy muzyczne. Grupa MTP posiada własne, w pełni wyposażone studio nagrań, zlokalizowane w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nad realizacją czuwają doświadczeni realizatorzy wizji, dźwięku, oświetlenia oraz  operatorzy kamer. Wydarzenie może odbywać się także w innej lokalizacji, a nawet w prywatnym mieszkaniu (Grupa MTP zadba o zaplecze sprzętowe oraz dedykowany zespół ludzi).

#VirtualEvents oferuje możliwość transmisji z kilku miejsc na raz, organizowania czatów z prowadzącymi, wyświetlania reklam, filmów i prezentacji podczas transmisji live. Pozwala zbudować wirtualną scenę albo dowolnie zaaranżować studio nagrań. Transmisje mogą odbywać się w kilku językach jednocześnie. Obraz realizowany jest cyfrowo, a każdą realizację przeprowadzić można w jakości do 4K. Dzięki platformie pay per view istnieje też możliwość płatnych transmisji.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ