W Kielach Targi z Nową Energią!

W Kielach Targi z Nową Energią!

PODZIEL SIĘ

Kolejna edycja targów skupiających wystawców branży energetycznej, ENEX i ENEX Nowa Energia zbliża się wielkimi krokami. Swój udział w imprezach zapowiedzieli już wystawcy minionych targów, którzy przyjechali do Kielc nie tylko z Polski, ale również z Niemiec, Czech i Chin.

Targi ENEX i ENEX Nowa Energia to jedne z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. Każdego roku przyciągają one tysiące zwiedzających zainteresowanych tematem energii. Ostatnią edycję obejrzało 6 tys. gości. Najbliższa wystawa zapowiada się równie interesująco.

Targi Enex/ Enex Nowa Energia od wielu lat stanowią miejsce spotkań branży, ułatwiają kontakt między przedsiębiorcami skupiającymi się wokół energii pozyskiwanej w tradycyjny, ale także nowatorski  sposób. Imprezy te przeznaczone są dla zwiedzających, którzy pragną nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej oraz OZE. Gośćmi wydarzenia są przedstawiciele firm, takich jak zakłady energetyczne, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych. Wśród zwiedzających nie brakuje również przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach energetycznych branży.

kotły grzewcze na targach energetycznych enex w kielcach

Targi energetyczne to nie tylko spotkania B2B, ale również wiele konferencji, warsztatów i szkoleń. Te wydarzenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem osób z branży, rozwijających swoją wiedzę w dziedzinie tradycyjnych i odnawialnych źródeł energii.

Salon Energetyki Zawodowej

Salon Energetyki Zawodowej został stworzony z myślą o firmach i podmiotach zaangażowanych w produkcję energii pozyskiwanej z tradycyjnych źródeł, a także sprzętu i części używanych do jej przetwarzania. Targi ENEX to miejsce dla producentów przetworników, okablowań,  skrzyń rozdzielczych czy liczników energii.

ENERGIA PL

Debiutująca w 2018 roku konferencja Energia PL ma na celu podejmowanie dyskusji o przetwarzaniu energii i magazynowaniu jej nadwyżek. W panelach dyskusyjnych minionej edycji udział wzięli wybitni specjaliści z prestiżowych polskich uczelni. Wsparciem dla teoretyków byli także praktycy, na co dzień zajmujący się tematem energii konwencjonalnej.

Forum Fotowoltaiczne Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła

Wydarzenia organizowane przez Redakcję GlobEnergia oraz Targi ENEX Nowa Energia stały się już tradycją. Coroczne spotkania skupiają inwestorów, doradców, wykonawców zainteresowanych tematyką pomp ciepła i fotowoltaiki. Fora przyciągają także szereg potencjalnych klientów, którzy coraz częściej sięgają po alternatywne rozwiązania grzewcze. Tematy poruszane w trakcie obu wydarzeń dotyczą nowości na rynku, problemów instalacyjnych czy nowatorskich sposobów wykorzystania fotowoltaiki i pomp ciepła.

konferencja na targach energetyki enex Kongres PORT PC „Dom bez rachunków”

VIII Kongres PORT PC doskonale wpisuje się w zakres branżowy targów. Tematyka minionego wydarzenia, dotycząca optymalizacji kosztów rachunków domowych i firmowych, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Najbliższy kongres zapowiada się równie interesująco.

Weź udział w targach energetycznych – WARTO!

Targi ENEX/ENEX Nowa Energia od 23 lat cieszą się ogromną popularnością. Wystawcy i zwiedzający tej imprezy wiedzą, że Internet nie jest w stanie zastąpić im tego typu spotkań. Są one idealnym miejscem do osobistych rozmów z potencjalnym partnerem czy klientem. Tutaj, w stosunkowo krótkim czasie, można przeprowadzić bardzo dużo rozmów, co już samo w sobie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Targi ENEX i ENEX Nowa Energia odbędą się w od 26 do 27 lutego 2020 roku. Szczegółowe informacje: www.targikielce.pl/enex

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ