W Łodzi ruszają największe w Polsce targi maszyn i technologii szwalniczych

W Łodzi ruszają największe w Polsce targi maszyn i technologii szwalniczych

PODZIEL SIĘ

Blisko 1000 maszyn usprawniających pracę zakładów dziewiarskich, krawców, krojczych i projektantów zostanie zaprezentowanych podczas trzeciej edycji targów Techconfex w Łodzi, które odbędą się w dniach 18-20 kwietnia 2018 roku.

W rozpoczynającym się już jutro (18 kwietnia – środa) pokazie maszyn, technologii i surowców do produkcji odzieży, tapicerki i konfekcji technicznej weźmie udział ponad 65 wystawców. Będą wśród nich przedstawiciele wiodących na całym świecie marek oraz lokalni producenci.

W targowej ofercie znajdą się między innymi innowacyjne rozwiązania komputerowe do projektowania, przygotowania i wsparcia procesów produkcji, urządzenia do rozkroju materiałów na krojowni oraz automaty szwalnicze i prasowalnicze – zapowiada Adam Szymański ze spółki Interservis, która organizuje targi.

Targom towarzyszyć będą warsztaty i prezentacje. Wśród nich znajdzie się między innymi „Spotkanie z programem CAD do konstrukcji odzieży – ZWTextile 2018”. Wszyscy chętni będą mogli wysłuchać wystąpień naukowców i ekspertów z Politechniki Łódzkiej, wziąć udział w konferencji poświęconej zarządzaniu i optymalizacji opadów włókienniczych oraz szkoleniu dotyczącym pozyskiwania środków na rozwój pracowników.

Wstęp na targi jest bezpłatny – wystarczy zarejestrować się wcześniej za pośrednictwem strony internetowej lub na miejscu w biurze obsługi zwiedzających.

Godziny otwarcia:

  • Środa (18 kwietnia) 9.00 – 17.00
  • Czwartek (19 kwietnia) 9.00 – 17.00
  • Piątek (20 kwietnia) 9.00 – 16.00

Miejsce: HALA EXPO-ŁÓDŹ

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ