Weekendowa propozycja dla rodzin w EXPO XXI

Weekendowa propozycja dla rodzin w EXPO XXI

PODZIEL SIĘ

Targi Mother & Baby – to nie tylko największe w Polsce targi, to największe spotkanie młodych rodziców i rodziców oczekujących dziecka! W najbliższy weekend wydarzenie odbędzie się w EXPO XXI w Warszawie.

Targi Mother & Baby nie są standardowymi targami wystawienniczymi. Ważna jest strefa edukacji i świadomości rodzica nie tylko w zakresie zdrowia, psychologii ale i produktów. Wśród ogromnej ilości asortymentu w sklepie wychodzimy na przeciw rodzicom. Chcemy aby rodzic wchodząc do sklepu, czy kupując w Internecie wiedział o co pytać, miał już porównanie produktów. Nie chcemy aby zdawał się tylko na opinię sprzedawcy, którego opinia może być uzależniona od tego co promuje w sklepie. Na naszych targach rodzic może w niezależny sposób dobrać produkt do swoich potrzeb, zobaczyć go, dotknąć i zakupić.

Strefa medyczna

Na Targach Mother & Baby bardzo ważna jest strefa medyczna. Wysokiej klasy specjaliści w trakcie Targów Mother & Baby są cały czas do dyspozycji rodziców i kobiet w ciąży. Jak co roku bezpłatnie będzie można skorzystać m.in. z : USG i ktg dla kobiet w ciąży, szkoły rodzenia, bezpłatnych konsultacji medycznych takich specjalistów jak dermatolog, ortopeda, pediatra, fizjoterapeuta, dietetyk, neurologopeda.

Plan porodu zrobisz z naszymi położnymi!

W tym roku szczególną uwagę zwracamy na plan porodu oraz prawa kobiet w ciąży. Każda kobieta na poród powinna przynieść swój plan porodu. Dlatego każda kobieta w ciąży dostanie od nas plan porodu przygotowany przez Fundację Rodzić po Ludzku, który będzie mogła wypełnić razem z położną.

W tej edycji zwracamy szczególną uwagę na rolę położnej oraz projekt Narodowego Funduszu Zdrowia : opieki koordynowanej nad kobietą w ciąży. Również w tym roku zwracać będziemy na różnicę w porodzie naturalnym oraz przez cięcie cesarskie?

Liczne warsztaty i wykłady!

Jak co roku bardzo duża ilość ciekawych wykładów i warsztatów m.in.: warsztaty chustonoszenia, udzielania pierwszej pomocy, pielęgnacji, jak ćwiczyć z maluchem aby stymulować go w rozwoju?

Warsztaty z Pawłem Zawitkowskim – znanym fizjoterapeutom – „zaklinaczem dzieci”.

Na wykładach poruszymy m.in. tematy: jak zabezpieczyć dziecko przed kleszczami i domowymi alergenami?, po co podajemy Wit D3?, czym się różni doula od położnej?, co robić gdy dziecko się zadławi?, cesarka czy poród naturalny- plusy i minusy oraz konsekwencje? środki toksyczne dla mnie i mojego dziecka?

Teatrzyk Jacek i Placek na Targach Mother & Baby i nie tylko!

Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje, które umilą czas całym rodzinom. Będą liczne konkursy, quizy z ponad 1000 nagród : wózki, foteliki, kosmetyki, zabawki.

Co godzinę atrakcyjne niespodzianki!

W czasie weekendu wszystkie raczkujące maluchy będą mogły sprawdzić swoje umiejętności w wyścigach Raczkujących Maluchów. Dzieci już od 3 miesiąca zapraszamy na wyjątkowe zajęcia rozwojowe, starsze do strefy robotyki oraz Playmobile. Dla wszystkich wyjątkowy spektakl teatralny Jacek i Placek!

Castingi dla dzieci oraz bezpłatne sesje zdjęciowe dla całej rodziny. Skakańce i dmuchańce przez cały dzień bezpłatnie.

Szczegółowe wydarzenia: www.motherandbaby.pl

Fot. Fanpage Targi Mother & Baby

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ