Wigilia w Targach Kielce z mnóstwem gości i Jasełkami

Wigilia w Targach Kielce z mnóstwem gości i Jasełkami

PODZIEL SIĘ

Jak co roku, zespół Targów Kielce świętował uroczyście spotkanie wigilijne, na które przybyli bliscy pracowników i goście współpracujący stale z kieleckim ośrodkiem. Oczywiście nie zabrakło przedstawienia Bożonarodzeniowego!

„… Gdy upieką się słodkie makowce i głos dzwonka z daleka zawoła, to znaczy, że już święta, że już blisko kolęda. I za drzwiami już stoi Mikołaj” – recytowały wspólnie lalki, biorące udział w przedstawieniu Jasełek, przygotowanym przez część zespołu targowego i ich dzieci. Tego rodzaju występy stały się już tradycją wigilijnych spotkań w Targach Kielce. W przeciwieństwie do wcześniejszych  aranżacji scenicznych tegoroczna zaskoczyła gości przedstawieniem, podczas którego wykorzystano profesjonalne kukiełki.

– Dziękując za tak liczne przybycie Państwa, dziękuję  przede wszystkim bliskim pracowników Targów Kielce za cierpliwość dla nieobecności w domu, które związane są z przygotowaniami do targów lub targowymi wystawami – mówił prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń. – Życzę, aby ten wspólnie spędzony czas i zbliżające się Święta choć trochę wynagrodziły Państwu i Waszym Rodzinom codzienny trud.

Wśród gości Targów Kielce pojawili się przedstawiciele Miasta Kielce, które jest właścicielem ośrodka, między innymi: Dariusz Kozak, przewodniczący Rady Miasta oraz Artur Sobolewski, dyrektor Wydziału Kultury i Promocji w kieleckim ratuszu. W spotkaniu udział wzięli także współpracownicy kieleckiego ośrodka i współtwórcy wielu wystaw liczących się w Polsce oraz w Europie.

Uroczysty wieczór upłynął w rodzinnej atmosferze i przy dźwiękach wspólnych kolęd.

Źródło: www.targikielce.pl

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ