Zaplanuj już swój wypoczynek. Odwiedź targi turystyczne w Toruniu!

Zaplanuj już swój wypoczynek. Odwiedź targi turystyczne w Toruniu!

PODZIEL SIĘ

W marcu w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu po raz VIII odbędą się Targi  Turystyczne  „WYPOCZYNEK”  2018,  których  organizatorem są Targi Toruńskie Sp. z o.o.

Na targach zaprezentują się miasta i regiony turystyczne, touroperatorzy, biura turystyczne, uzdrowiska, hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne oraz organizatorzy aktywnego wypoczynku.

Goście, którzy odwiedzą Centrum Targowe PARK będą mieli okazję zapoznać się z ofertą turystyki krajoznawczej – odkryć nieznane dotąd regiony w Polsce i nie tylko. O powiew egzotyki zadbają biura podróży prezentując ofertę wyjazdów w najdalsze nawet zakątki świata. Zwiedzający będą mieli okazję przekonać się, jak wiele jest interesujących i inspirujących miejsc. Co więcej, będzie na nich czekać profesjonalna pomoc nie tylko przy wyborze kierunku wypoczynku, a i przy środku transportu, jakim będą docierali do celu podróży.

Podczas VIII edycji Targów Turystycznych Wypoczynek nie zabraknie także prezentacji aktywnych form spędzania czasu wolnego  – zarówno na łonie natury, jak i podczas urlopu w ekskluzywnym hotelu. Zadbamy o to, aby każdy znalazł coś dla siebie – szukający wrażeń single, małżeństwa z dziećmi (dla których priorytetami są  bezpieczeństwo i animacje dla dzieci), a także ludzie starsi, którzy z przyjemnością zrelaksują się w jednym z licznych uzdrowisk usytuowanych w urokliwych miasteczkach w Polsce.

Równolegle, podczas targów odbędzie się TORUŃSKI FESTIWAL SMAKÓW, stanowiący doskonałą okazję do prezentacji oferty przez producentów tradycyjnej i ekologicznej żywności.

 

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ