Zapraszamy na Łódzki Salon Motoryzacyjny

Zapraszamy na Łódzki Salon Motoryzacyjny

PODZIEL SIĘ

Kilkadziesiąt modeli nowych samochodów będzie można zobaczyć podczas pierwszej edycji Łódzkiego Salonu Motoryzacyjnego, który odbędzie się już w najbliższy weekend (19 – 21 maja) w Hali Expo.

Podczas wystawy, po raz pierwszy w Polsce zaprezentowany zostanie nowy model Opla Insignia Grand Sport, a swoją premierę będzie miał także Peugeot 5008.  Odwiedzający targi poznają ofertę 14 wiodących marek, które pokażą samochody luksusowe i kompaktowe, auta rodzinne, suwy oraz niewielkie pojazdy do poruszania się po mieście. Podczas salonu będzie można przetestować także kilkanaście różnych modeli skuterów, poznać ofertę producentów fotelików samochodowych oraz dowiedzieć się jak sfinansować zakup samochodu.

Systemy Bezpieczeństwa

Wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w symulatorach dachowania i kontrolowanych zderzeń oraz zobaczyć na czym polegają profesjonalne badania kierowców. O bezpieczeństwie jazdy opowiadać będą eksperci Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz funkcjonariusze Policji. Mowa będzie m.in. o systemach kontroli prędkości, punktach karnych, obowiązkowym wyposażeniu samochodów oraz zasadach na jakich zatrzymywane jest prawo jazdy. Organizatorzy zaplanowali także prezentacje dotyczące napędów alternatywnych, systemów wspomagania kierowcy oraz tak zwanych asystentów podróży.

Motoryzacja dla całej rodzinny

Z myślą o najmłodszych uczestnikach ruchu przygotowane zostaną gry i zabawy w „edukacyjnym radiowozie policji”. Dzieci będą mogły także poprowadzić auta elektryczne, które wyglądem przypominają prawdziwe pojazdy i są produkowane w porozumieniu ze znanymi na całym świecie markami. Dodatkowo odbywać się będą także warsztaty dla rodziców poświęcone przewożeniu dzieci w samochodzie.

Samochód w biznesie

W programie Łódzkiego Salonu Motoryzacyjnego znajdą się także wydarzenia dedykowane przedsiębiorcom. Podczas specjalnej prezentacji dowiedzieć się będzie można między innymi o tym jakie jest obowiązkowe wyposażenie samochodów służbowych i jak organizuje się wyjazd w delegację. Obecni będą także doradcy finansowi, którzy mówić będą o różnych formach zakupu auta (kredytowanie, leasing, wynajem długoterminowy).

Marki reprezentowane podczas Łódzkiego Salonu Motoryzacyjnego: Alfa Romeo, Fiat, Ford, Jeep, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Skoda, Subaru, Toyota, , Volkswagen.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 maja w Hali Expo – Łódź, al. Politechniki 4.

 

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ