Znamy skład Jury konkursu Targi 4.0.

Znamy skład Jury konkursu Targi 4.0.

PODZIEL SIĘ

Wiemy już, kto będzie oceniał prace zgłoszone do drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu Targi 4.0, który dedykowany jest studentom szkół wyższych o profilu marketingowym i artystycznym. Polska Izba Przemysłu Targowego wybrała członków Jury.

Przypomnijmy, celem konkursu Targi 4.0, którego inicjatorem jest Polska Izba Przemysłu Targowego, jest pokazanie nowego oblicza targów jako branży, która z powodzeniem korzysta
z najnowszych osiągnięć technologii teleinformatycznych i nowoczesnych narzędzi marketingowych, a przy tym wciąż jest idealną przestrzenią do nawiązana relacji biznesowych,
a także miejscem realizacji rozmaitych pasji.

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie krótkiego spotu promocyjnego lub prezentacji multimedialnej na jeden z 10 tematów. Nagrodami w konkursie jest m.in. nagroda pieniężna (stypendium o łącznej wartości 3 tys. złotych) oraz  inne nagrody rzeczowe.

Oceny prac konkursowych dokona niezależne jury. W jego skład weszli przedstawiciele organizatorów targów, instytucji ściśle współpracujących z PIPT, które są także partnerami drugiej edycji konkursu Targi 4.0 a także praktycy w dziedzinie projektowania i budowy ekspozycji targowych oraz firm zapewniających kompleksową obsługę audio-video wydarzeń targowych i eventów. Oto skład Jury:

  • Katarzyna Wełpa – przedstawiciel Krajowej Izby Gospodarczej,
  • Konrad Trzonkowski – dyrektor zarządzający Agencji Rozwoju Przemysłu rozwoju biznesu
  • Katarzyna Mussur-Serafin – przedstawiciel Targi w Krakowie
  • Paweł Nowicki – przedstawiciel firmy SQM Multimedia
  • Zenon Żurek – przedstawiciel firmy Partner
  • Marek Wiktorowski – przedstawiciel firmy Extendvision

Jury w nowym składzie będzie oceniało prace konkursowe w maju br. Laureaci konkursu Targi 4.0. zostaną nagrodzeni podczas Gali z okazji Global Exhibitions Day w dniu 3 czerwca br., którą swoim patronatem objął Jarosław Gowin, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ