Planujesz ślub? Odwiedź Targi Toruńskie w najbliższy weekend

Planujesz ślub? Odwiedź Targi Toruńskie w najbliższy weekend

PODZIEL SIĘ

Targi Toruńskie po raz dziewiąty zapraszają na Targi Ślubne, podczas których wystawcy zaprezentują najnowszą modę ślubną, trendy w wizażu, biżuterii ślubnej i zaręczynowej oraz propozycje dekoracji sal, kościołów i samochodów. Ponadto nowy termin imprezy jest sprzyjający prezentacji oferty sylwestrowo-karnawałowej.

Targi Ślubne, organizowane przez Targi Toruńskie, skierowane są do wszystkich tych, którzy planują tę wyjątkową uroczystość. Przygotowania do tak ważnej imprezy należy rozpocząć z co najmniej 10-miesięcznym wyprzedzeniem, gdyż oprócz samej ceremonii zaślubin musimy pamiętać również o organizacji wesela, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego oraz zaplanować ewentualną podróż poślubną.

Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentują m.in. firmy odpowiadające za videofilmowanie i fotografię, modę ślubną i dekoracje. Swoje propozycje przedstawią też fryzjerzy, kosmetyczki i wizażyści. Impreza odbywająca się w Centrum Targowym PARK daje możliwość zapoznania się z walorami obiektu, które mogą zachęcić do organizacji uroczystości weselnej na naszym terenie.

Połączenie „Targów Ślubnych” z „Dniem Akademii Piękności” daje możliwość kompleksowego zadbania o zdrowie i urodę narzeczonych, rodziców, świadków, wyboru kreacji wieczorowych oraz przygotowania profesjonalnego i niezapomnianego ślubu oraz wesela.

Targi Ślubne odbędą się w dniach 18-19 listopada w Centrum Targowym Park (ul. Szosa Bydgoska 3).

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ